kursy szkolenia warsztaty
Coś dla ciała
Coś dla ducha
Hobby
Inne
Praca
Spotkanie z historią
Nauka jazdy
Miasta
Najbliższe Wydarzenia
Nowe
Dodaj ofertę
Podziel się!
Zaproś nas
Reklama:
Doskonalenie -> Praca -> Rachunkowość
Doskonalenie -> Praca -> Obsługa komputera
Doskonalenie -> Obsługa komputera -> Aplikacje biurowe

Akademia Menedżera

Akademia Menedżera Sp. z o.o. jest firmą szkoleniową, której celem jest kształcenie i doskonalenie umiejętności menedżerów i pracowników z różnych szczebli organizacyjnych w nowoczesnych przedsiębiorstwach.

Mamy ugruntowaną pozycję na rynku szkoleniowym a naszymi klientami są najlepsze polskie i zagraniczne przedsiębiorstwa. Szkolenia organizowane przez Akademię Menedżera skierowane są do kadry menedżerskiej oraz specjalistów i pracowników firm.

Celem szkoleń jest przekazanie zaawansowanej wiedzy oraz praktycznych umiejętności niezbędnych do zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem i skutecznego wdrażania rozwiązań menedżerskich. Akademia Menedżera specjalizuje się w realizacji szkoleń otwartych, konferencji oraz szkoleń zamkniętych w następujących obszarach:

Logistyki i SCM,

Umiejętności Menedżerskie.

Produkcja,

Finanse i Controlling,

Sprzedaż i Marketing,

W swoich szkoleniach kładziemy nacisk przede wszystkim na praktyczny aspekt przekazywanej wiedzy, a omawiana tematyka biznesowa na szkoleniach popierana jest dużą liczbą przykładów. Współpracujemy z profesjonalnymi menedżerami wdrażającymi nowoczesne koncepcje, autorytetami i ekspertami z różnych dziedzin, którzy nie tylko szkolą innych, ale także cały czas podnoszą swoje własne kwalifikacje. Akademia Menedżera organizuje zarówno szkolenia otwarte, konferencje jak i szkolenia zamknięte. Tematyka i zakres szkoleń zamkniętych dostosowany jest do potrzeb Państwa firmy oraz do indywidualnego potencjału poszczególnych grup pracowniczych. W ramach każdego szkolenia (razem z uczestnikami szkolenia) rozwiązujemy konkretny problem i opracowujemy założenia lub projekty. Szkolenia zamknięte organizowane są w ośrodkach szkoleniowych w kraju lub w siedzibie Klienta. Z kolei szkolenia otwarte umożliwiają przeszkolenie wybranych osób z firmy z danego tematu, w miejscu i czasie proponowanym przez organizatora. Zapraszamy!!! Akademia Menedżera stale poszerza posiadaną wiedzę i wykorzystywany know-how. Posiadamy własną bibliotekę wiedzy oraz współpracujemy z czołowymi polskimi uczelniami ekonomicznymi i technicznymi oraz firmami consultingowymi. Nasi prelegenci pochodzą z prestiżowych ośrodków akademickich oraz consultingowych, jak: Akademia Ekonomiczna w Poznaniu, Szkoła Główna Handlowa, Akademia Ekonomiczna w Katowicach, Politechnika Poznańska, Akademia Górniczo Hutnicza, Akademia Ekonomiczna we Wrocławiu, ABC Akademia Sp. z o.o., Buzek & Drensla Consultants, SKK Sp. z o.o., Pracownia Psychologiczna Spotkanie, Wyższa Szkoła Bankowa, Akademia Menedżera prowadzi również działalność wydawniczą, w ramach której publikowane są nowoczesne pozycje literatury ekonomicznej.

adres: ul. Niezłomnych 1/210A 61-894 Poznań
telefon: (61) 852 33 53, (61) 850 15 53, (61) 852 33 69
e-mail: info@akademiamenedzera.pl
wróć ->


Doskonalenie.net - kursy, szkolenia, warsztaty 2007-2023.