kursy szkolenia warsztaty
Coś dla ciała
Coś dla ducha
Hobby
Inne
Praca
Spotkanie z historią
Nauka jazdy
Miasta
Najbliższe Wydarzenia
Nowe
Dodaj ofertę
Podziel się!
Zaproś nas
Reklama:
Spożywane owoce przez wegetarianina.
Doskonalenie -> Hobby -> Batik
Doskonalenie -> Hobby -> Ceramika
Doskonalenie -> Hobby -> Malowanie
Doskonalenie -> Hobby -> Decoupage
Doskonalenie -> Coś dla ducha -> Rozwój osobisty
Doskonalenie -> Praca -> Wizerunek

Akademia Wolnego Czasu

Akademia Wolnego Czasu organizuje warsztaty i szkolenia skierowane do wszystkich, którzy pragną radośnie i twórczo spędzać czas, dla których życie to coś więcej niż ciągły pośpiech i pęd na oślep.

Akademia
- to profesjonalizm, atmosfera, przytulne wnętrza, wyjątkowi ludzie – trenerzy i instruktorzy, którzy tworzą to miejsce i sprawiają, że jest inne niż wszystkie.
Projektując wnętrza naszej siedziby uwzględniliśmy specyfikę oraz różnorodność organizowanych przez nas zajęć. Dbając o każdy szczegół stworzyliśmy siedzibę firmy o wyjątkowym klimacie i energii. Poza biurem i pracownią, w której odbywają się wszystkie działania artystyczne, stworzyliśmy także kameralną salę o niepowtarzalnej atmosferze  przeznaczoną do ćwiczeń, warsztatów jogi i warsztatów wymagajacych relaksacji.
Akademia to miejsce niezwykłe. Pełne magii, zapachów, kolorów, pięknych obrazów i życzliwych ludzi. Miękkie sofy i fotele, kwiaty, owoce. Wśród wielu różnorodnych zajęć przez nas proponowanych szczególnym zainteresowaniem cieszą się kursy projektowania wnętrz i ogrodów, malowania na jedwabiu, batiku, warsztaty projektowania i tworzenia biżuterii oraz kreacji wizerunku oraz wszystkie zajęcia dla dzieci.
adres: ul. Dzika 4, 00-194 Warszawa
telefon: 022 831-49-35
e-mail:
wróć ->


Doskonalenie.net - kursy, szkolenia, warsztaty 2007-2023.