kursy szkolenia warsztaty
Coś dla ciała
Coś dla ducha
Hobby
Inne
Praca
Spotkanie z historią
Nauka jazdy
Miasta
Najbliższe Wydarzenia
Nowe
Dodaj ofertę
Podziel się!
Zaproś nas
Reklama:
Doskonalenie -> Coś dla ciała -> Taniec
Doskonalenie -> Coś dla ciała -> Taniec
Doskonalenie -> Coś dla ducha -> Joga
Doskonalenie -> Coś dla ducha -> Męskość
Doskonalenie -> Hobby -> Fotografia

Aslema Tours

Jesteśmy biurem podróży, które powstało jako odpowiedź na potrzeby tych, którzy nie chcą podążać utartymi szlakami masowej turystyki. Dla których wyjazd jest najlepszą okazją do spotkania z inną kulturą i z drugim człowiekiem.
Jeśli więc proponujemy Tunezję – tak dobrze w Polsce znaną z pięknych plaż i kurortów jak Sousse czy Monastir – proponujemy mało znane południe kraju lub wyprawy na Saharę, gdzie można z bliska przyjrzeć się mieszkańcom i posmakować tamtejszego życia. Gdy proponujemy Turcję – zapraszamy na gulet, aby podczas rejsu zobaczyć kraj z innej niż lądowa perspektywy.
Nie znajdziecie tu jednak podróży ekstremalnych – ciekawość świata nie powinna być limitowana ani wiekiem ani stopniem sprawności fizycznej. Podróżujemy w kameralnych grupach, a to sprawia, że szybko stajemy się zgranym zespołem, który potrafi świetnie się bawić. Wyruszamy z Klientami - powracamy z przyjaciółmi.

Oferta Aslema Tours podzielona jest na sekcje, według których każdy szybko znajdzie coś dla siebie:

Wyjazdy tematyczne – propozycja dla tych, którzy pragną rozwijać swoje pasje i którzy zechcą dzielić swój czas z ludźmi o pokrewnych zainteresowaniach. Przy współpracy ze specjalistami organizujemy wakacje z jogą, warsztaty fotograficzne i literackie, naukę belly dance.

adres: ul. Gizów 6
Warszawa 01-249,
telefon: 515 292 302
e-mail: aslema@aslematours.pl
wróć ->


Doskonalenie.net - kursy, szkolenia, warsztaty 2007-2019.