kursy szkolenia warsztaty
Coś dla ciała
Coś dla ducha
Hobby
Inne
Praca
Spotkanie z historią
Nauka jazdy
Miasta
Najbliższe Wydarzenia
Nowe
Dodaj ofertę
Podziel się!
Zaproś nas
Reklama:
Piękne Kwiaty we Wrocławiu w naszej Kwiaciarni.
Doskonalenie -> Hobby -> Rysunek
Doskonalenie -> Praca -> Architektura

"E.KIER-KA" STUDIO RYSUNKU

LEKCJE RYSUNKU PRZEZNACZONE SĄ DLA UCZNIÓW DRUGICH I TRZECICH KLAS LICEUM, A TAKŻE STUDENTÓW, KTÓRZY CHCĘ ZMIENIĆ KIERUNEK STUDIÓW NA STUDIA ARCHITEKTONICZNE. JEST TO AUTORSKI, PRYWATNY KURS OPRACOWANY PRZEZ EWĘ TRYBUŁĘ- KIERNICKĄ.

PIERWSI UCZNIOWIE UKOŃCZYLI GO 25 LAT TEMU!

PROWADZĄCA KURS ŚLEDZI ZMIANY DOTYCZĄCE EGZAMINÓW NA WYDZIAŁ ARCHITEKTURY POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ I DOSTOSOWUJE ZAJĘCIA DO WYMAGAŃ STAWIANYCH ZDAJĄCYM.

NA LEKCJACH NIE MA ZBĘDNYCH ZAJĘĆ, KTÓRE DODAWANE SĄ DO KURSÓW UNIWERSALNYCH, KTÓRE NIE PRZYGOTOWUJĄ NA KONKRETNĄ UCZELNIĘ. EGZAMINY I WYMAGANIA NA POSZCZEGÓLNYCH UCZELNIACH SĄ RÓŻNE. KURS NIE ZAWIERA ZATEM ĆWICZEŃ Z MATEMATYKI POTRZEBNYCH NA WYDZIALE ARCHITEKTURY W POZNANIU ORAZ NIE PRZYGOTOWUJE DO ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ, GDYŻ TAKICH ROZMÓW NIE MA PODCZAS EGZAMINÓW NA WYDZ. ARCHITEKTURY POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ.

OCZYWIŚCIE ABSOLWENCI KURSU ZDAWALI Z POWODZENIEM NA INNE UCZELNIE W POLSCE NP. NA POLITECHNIKĘ W SZCZECINIE CZY ASP WE WROCŁAWIU.

 

PODCZAS LEKCJI PRZERABIA SIĘ TEMATY EGZAMINACYJNE Z POPRZEDNICH LAT JAK I PRZEWIDYWANE:

BRYŁY, KTÓRE SĄ PODSTAWĄ WSZYSTKICH RYSUNKÓW ( RZADKO PRZERABIANYCH NA INNYCH KURSACH) –KOMPOZYCJE USTAWIONE I Z WYOBRAŹNI;

POSTAĆ Z WYOBRAŹNI I POZUJĄCĄ

TEMAT WOLNY Z WYOBRAŹNI (NP. MASZYNA DO ROBIENIA OBŁOKÓW, ULICZKA POETÓW, PERON MAŁEJ STACYJKI,  WNĘTRZE TEATRU CZY GOTYCKIEGO KOŚCIOŁA) JAK RÓWNIEŻ W PLENERZE.

OSOBA PROWADZĄCA LEKCJE NIE JEST ANONIMOWA , JEJ KRÓTKĄ NOTĘ BIOGRAFICZNĄ MOŻNA PRZECZYTAĆ W ZAKŁADCE „BIOGRAM”.

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W SYMPATYCZNEJ I WESOŁEJ ATMOSFERZE W BARDZO KAMERALNYCH GRUPACH (DO 5 OSÓB). DLA INDYWIDUALISTÓW ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAJĘĆ JEDNOOSOBOWYCH.

PONIEWAŻ POSZCZEGÓLNE ETAPY EGZAMINU W  OSTATNICH LATACH  TRWAŁY 4 GODZINY , TYLE CZASU POŚWIĘCAMY NA ZAJĘCIA UCZĄC SIĘ RYSOWAĆ W ODPOWIEDNIM TEMPIE.

LEKCJE ODBYWAJĄ SIĘ RAZ W TYGODNIU. DLA PRZYJEŻDŻAJĄCYCH Z DALEKA ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZGRUPOWANIA ZAJĘĆ.

 

NA ZAJĘCIA POTRZEBNE SĄ :

-DESKA, SKLEJKA- 50X70 CM

-KARTON BIAŁY –50X70CM

-OŁÓWKI 2B-4B

-KLIPSY DO DESKI

 

EGZAMIN Z RYSUNKU JEST EGZAMINEM KONKURSOWYM , GDYŻ NA JEDNO MIEJSCE PRZYPADA KILKA OSÓB, WIEC IM WCZEŚNIEJ ZACZNIE SIĘ LEKCJE RYSUNKU TYM WIĘKSZA  SZANSA NA POWODZENIE.

KURS MOŻNA ZACZĄĆ W DOWOLNYM MOMENCIE ACZKOLWIEK ZALECA SIĘ RYSOWANIE PRZEZ 8 MIESIĘCY.  NIE ZDARZYŁO SIĘ BOWIEM, ABY  UCZNIOWIE REGULARNIE RYSUJĄCY PRZEZ TAKI OKRES NIE ZDALI EGZAMINU.

adres: Wrocław
telefon: +48602178852
e-mail: e.kiernicka@o2.pl
wróć ->


Doskonalenie.net - kursy, szkolenia, warsztaty 2007-2023.