kursy szkolenia warsztaty
Coś dla ciała
Coś dla ducha
Hobby
Inne
Praca
Spotkanie z historią
Nauka jazdy
Miasta
Najbliższe Wydarzenia
Nowe
Dodaj ofertę
Podziel się!
Zaproś nas
Reklama:

Jedynka Autoszkoła

Auto-szkoła Jedynka została założona i jest prowadzona przez doświadczonego wykładowcę i instruktora Janusza Niewiadomskiego. Celem działalności firmy jest dostarczanie kursantom najwyższej jakości kursów prawa jazdy kategorii B oraz oferowanie jazd doszkalających zarówno osobom będącym jeszcze przed egzaminem państwowym, jak również tym posiadającym już prawo jazdy, ale pragnącym podnieść swoje kwalifikacje.

Instruktorzy pracujący w szkole starają się nie tylko przygotować każdego kursanta do pomyślnego zdania egzaminu państwowego i zdobycia prawa jazdy, ale także korzystając ze swojego dużego doświadczenia kładą nacisk na rzeczywistą umiejętność prowadzenia pojazdu i należytego zachowania się na drodze. Instruktorzy stale biorą także czynny udział w szkoleniach zawodowych w celu podnoszenia własnych kwalifikacji dydaktycznych.

Położenie szkoły przy skrzyżowaniu ulic Pomorskiej i Kilińskiego, czyli w samym centrum miasta ma za zadanie ułatwić dojazd kursantom, a jednocześnie zapewnić bliskość do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, a co za tym idzie tras egzaminacyjnych.

Sala wykładowa znajduje się w siedzibie szkoły, a plac manewrowy oddalony jest o zaledwie 10 minut drogi samochodem.

Zadowolenie kursanta jest dla nas najważniejsze, a przekazanie mu należytej wiedzy o ruchu drogowym celem priorytetetowym - od tego będzie zależeć bezpieczeństwo jego i innych użytkowników drogi. Staramy się także być jak najbardziej elastyczni wobec naszych klientów, wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom.  

 

adres: ul. Pomorska 35
90-203 Łódź
telefon: 042 634 67 72
e-mail:
wróć ->


Doskonalenie.net - kursy, szkolenia, warsztaty 2007-2023.