kursy szkolenia warsztaty
Coś dla ciała
Coś dla ducha
Hobby
Inne
Praca
Spotkanie z historią
Nauka jazdy
Miasta
Najbliższe Wydarzenia
Nowe
Dodaj ofertę
Podziel się!
Zaproś nas
Reklama:
Doskonalenie -> Coś dla ducha -> Coaching
Doskonalenie -> Coś dla ducha -> Rozwój osobisty
Doskonalenie -> Praca -> Negocjacje

Metrum Warsztaty i Doradztwo Psychologiczne

Metrum to stały zespół doświadczonych praktyków, specjalistów w pracy szkoleniowej, certyfikowanych trenerów, humanistów. Łączy nas pasja w niesieniu ludziom wsparcia w rozwoju osobistym i zawodowym. Rekomenduje nas Polskie Towarzystwo Psychologiczne, jesteśmy członkiem International Coach Federation. Pracujemy skutecznie - świadczy o tym zadowolenie naszych Klientów i współpracowników.

 Metrum to między innymi Szkoła Trenerów  rekomendowana przez PTP której warsztaty odbywają się w Katowicach, Warszawie, Łodzi, Gdańsku i Lublinie.  

Dla Klientów Biznesowych tworzymy programy „na miarę” wzmacniające ich pozycje na rynku, poprzez stymulowanie rozwoju potencjału ludzkiego. W zakresie rozwoju osobistego proponujemy warsztaty i treningi psychologiczne a także superwizję.  

Prowadzimy coaching indywidualny i zespołowy dla biznesu. Od stycznia 2009 działa Akademia Coachingu Metrum w ramach której propagujemy naszą wiedzę i doświadczenia w zakresie coachingu. 

Dla trenerów i sympatyków tego zawodu proponujemy otwarte spotkania Klubu Wymiany Doświadczeń Trenerskich MeetRoom. Są one przez Metrum organizowane w miastach gdzie funkcjonuje Szkoła Trenerów i mają charakter działań non profit.  

 

adres: Zabrska 3/6
40-068 Katowice
telefon: +48327810784
e-mail: biuro@metrum.edu.pl
wróć ->


Doskonalenie.net - kursy, szkolenia, warsztaty 2007-2023.