kursy szkolenia warsztaty
Coś dla ciała
Coś dla ducha
Hobby
Inne
Praca
Spotkanie z historią
Nauka jazdy
Miasta
Najbliższe Wydarzenia
Nowe
Dodaj ofertę
Podziel się!
Zaproś nas
Reklama:
Doskonalenie -> Hobby -> Ceramika
Doskonalenie -> Hobby -> Rysunek
Doskonalenie -> Hobby -> Malowanie
Doskonalenie -> Hobby -> Rzeźba
Doskonalenie -> Hobby -> Biżuteria

Państwowe Ognisko Artystyczne "Nowolipki"

Państwowe Ognisko Artystyczne "Nowolipki" w Warszawie istnieje już ponad 55 lat.

Prowadzimy zajęcia dla młodych ludzi, którzy chcieliby zdobyć wiedzę na tematy związane ze sztuką lub spróbować swoich sił jako twórcy. Znajomość dorobku artystycznego naszej kultury uważamy za niezbędny element wykształcenia każdego człowieka. Dzięki temu możemy lepiej rozumieć otaczającą nas rzeczywistość oraz zyskujemy głębszą świadomość samych siebie. Pragniemy przyczynić się do tego aby nasi słuchacze wciąż poszerzali swoje horyzonty myslowe, aby dobrze rozumieli swoją tradycję kulturową i czerpali korzyści z mądrości przekazanej przez przodków.

Staramy się rozwijać wrażliwość na piękno i uniwersalne wartości. Głęboko wierzymy, że to wszystko pomoże młodym ludziom odnaleźć swoje miejsce w świecie i żyć szczęśliwie. 

Popularne "Nowolipki" to zespół ludzi kultury - artystów plastyków i muzyków działających na rzecz rozwoju talentów wśród młodzieży oraz urealnia jej marzenia w takich dziedzinach sztuki jak rysunek, malarstwo, rzeźba , tkanina artystyczna, ceramika, biżuteria i grafika komputerowa oraz wiedza o sztuce. 

Przygotowuje młodzież na Uczelnie Artystyczne. 

Jest to jedyna placówka w Warszawie gdzie nadzór merytoryczny prowadzi Minister Kultury, a organem prowadzącym jest st. Miasto Warszawy - Biuro Edukacji.

Pod hasłem "I TY możesz być artystą" Zapraszamy do naszych pracowni.

adres: ul. Nowolipki 9b
00-150 Warszawa
telefon: +48226351960
e-mail: art_ognisko@nowolipki.edu.pl
wróć ->


Doskonalenie.net - kursy, szkolenia, warsztaty 2007-2023.