kursy szkolenia warsztaty
Coś dla ciała
Coś dla ducha
Hobby
Inne
Praca
Spotkanie z historią
Nauka jazdy
Miasta
Najbliższe Wydarzenia
Nowe
Dodaj ofertę
Podziel się!
Zaproś nas
Reklama:
Doskonalenie -> Hobby -> Kaligrafia
Doskonalenie -> Hobby -> Gotowanie
Doskonalenie -> Hobby -> Origami
Doskonalenie -> Inne -> Bukieciarstwo i florystyka

Piotr Kulpiński

Działalność naszej firmy skupia się głównie na przybliżaniu polskiemu odbiorcy egzotycznej kultury japońskiej. Jednym z naszych zadań jest udzielanie pomocy oraz służenie radą tym firmom oraz osobom fizycznym, które organizują imprezy kulturalne, konferencje, szkolenia, czy spotkania towarzyskie, na których planowane są prezentacje zwyczajów, tradycji, sztuki lub kuchni japońskiej. Uczestnicy tych imprez nie tylko powinni mieć okazję przyjemnego spędzenia czasu i oderwania się na chwilę od szarej codzienności, ale dzięki naszym prezentacją oraz czynnemu udziałowi w warsztatach mogą sami spróbować niełatwej sztuki kaligrafii, układania ikebany, czy zakładania kimona. Mogą oni również poszerzyć swoją wiedzę na temat egzotycznego Kraju Kwitnącej Wiśni.

Pokazy i warsztaty ikebany

Ikebana, to sztuka układania żywych kwiatów w artystyczne i jednocześnie symboliczne kompozycje. W odróżnieniu od europejskiej sztuki układania bukietów w ikebanie wystarczy zaledwie kilka kwiatów, gałązka, parę liści, aby stworzyć niepowtarzalną przestrzeń piękna, w której każdy może odkryć coś szczególnego.

Uczestnicy warsztatów ikebany tworzą swoje kompozycje pod czujnym okiem japońskiej nauczycielki ikebany szkoły Adachiryu. Udział w warszatatach to nie tylko dobra zabawa, to także możliwość poznania wielu tajników trudnej sztuki układania kwiatów.

 

Pokazy i warsztaty kaligrafii japońskiej:

Kaligrafia, to sztuka artystycznego malowania pędzlem japońskich znaków. Podczas organizowanych przez nas pokazów oraz warsztatów kaligrafii uczestnicy zapoznają się nie tylko z historią powstania japońskich znaków, ale także mają okazję poznania znaczenia niektórych z nich. 

Podczas warsztatów uczestnicy mogą sami spróbować swoich sił w trudnej sztuce kaligrafii.  Warsztaty prowadzi japońska nauczycielka kaligrafii.

 

Pokazy i warsztaty kuchni japońskiej:

Oferta naszej firmy obejmuje również prezentacje oraz warsztaty związane z przygotowaniem japońskich potraw. Jak w stosunkowo prosty sposób przygotować potrawy o smaku jaki można spotkać tylko w najlepszych restauracja w Tokio, Osaki czy Kioto? 

Jak zaskoczyć przyjaciół podając na imprezie prawdziwe shushi?

Co ugotować by wprawić w zachwyt ukochaną osobę?

Jak zrobić dzieciakom nietypowe Japońskie kanapki do szkoły?

Na te oraz wiele innych pytań znajdziecie Państwo odpowiedź podczas warsztatów, które prowadzi Japońska mistrzyni gotowania.

adres: Łódź - oraz na terenie całej Polski
telefon: 691-060-891
e-mail: kuroneko@kuroneko.pl
wróć ->


Doskonalenie.net - kursy, szkolenia, warsztaty 2007-2023.