kursy szkolenia warsztaty
Coś dla ciała
Coś dla ducha
Hobby
Inne
Praca
Spotkanie z historią
Nauka jazdy
Miasta
Najbliższe Wydarzenia
Nowe
Dodaj ofertę
Podziel się!
Zaproś nas
Reklama:

REGULAMIN SERWISU www.doskonalenie.net

POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Regulamin określa warunki świadczenia usług w serwisie www.doskonalenie.net oraz ustanawia prawa i obowiązki Usługodawcy ( administratora serwisu ) i Użytkownika ( osoby fizycznej lub prawnej korzystającej z usług portalu )
2. Dodanie oferty do serwisu lub wykupienie wpisu reklamowego jest równocześnie jednoznaczne z zapoznaniem się z treścią niniejszego regulaminu i jego akceptacją.

ZAMIESZCZANIE I PUBLIKACJA DANYCH

1. Użytkownik zgłaszając ofertę do publikacji oświadcza, że jej treść jest zgodna z rzeczywistością
2. Zgłoszenie oferty dokonywane jest poprzez wypełnienie zamieszczonego w serwisie formularza. Pola powinny być wypełniane zgodnie z ich przeznaczeniem.
3. Administrator serwisu nie odpowiada za treść publikowanych ofert.
4. Administrator serwisu zastrzega sobie prawo do wprowadzania poprawek w treści oraz usuwania ofert.
5. Usunięcie oferty może nastąpić gdy Użytkownik poda nieprawdziwe dane lub treść wpisu nie jest zgodna z niniejszym regulaminem lub narusza prawo.

OPŁATY

1. Dodanie podstawowej oferty do serwisu jest bezpłatne ( pakiet podstawowy – opis, dane adresowe organizatora, mail)
2. Dodanie oferty zawierającej rozszerzone funkcje, wyróżnienie, lub inne opcje proponowane przez serwis www.doskonalenie.net jest płatne zgodnie z cennikiem, który zostanie opublikowany w osobnej zakładce, bądź udostępniony na życzenie zainteresowanych Użytkowników.

INNE POSTANOWIENIA

1. Użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie korespondencji z serwisu www.doskonalenie.net w ilości nie większej niż jedna wiadomość e-mail tygodniowo. Wiadomości wysyłane do Użytkowników dotyczą nowości i zmian w serwisie.
2. Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do funkcjonowania serwisu www.doskonalenie.net oraz w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o „Ochronie danych osobowych” (Dz. U. z 1997 r. nr 133 poz. 883)
 

 

 

 

 

Doskonalenie.net - kursy, szkolenia, warsztaty 2007-2023.