kursy szkolenia warsztaty
Coś dla ciała
Coś dla ducha
Hobby
Inne
Praca
Spotkanie z historią
Nauka jazdy
Miasta
Najbliższe Wydarzenia
Nowe
Dodaj ofertę
Podziel się!
Zaproś nas
Reklama:
Doskonalenie -> Coś dla ducha -> Arteterapia
Doskonalenie -> Coś dla ducha -> Rozwój osobisty

Stowarzyszenie Aletheia

 

Stowarzyszenie Aletheia skupia osoby, dla których ważny jest człowiek i jego rozwój, w szczególności rozwój artystyczny. Są to pedagodzy i artyści, którzy wspólnie opracowują program zajęć i warsztatów, podczas których wykorzystywane są różnorodne techniki i metody pozwalające w sposób twórczy rozwijać naturalne zdolności człowieka oraz kształtować nowe. Naszym głównym celem jest stworzenie okoliczności pobudzających kreatywność, gdyż wierzymy, że twórczość nie jest zarezerwowana jedynie dla wybranych, ale służy kształtowaniu wrażliwości i rozwijaniu pasji w każdym z nas.

Obszar naszych działań jest szeroki – proponujemy zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, współpracę w zakresie prowadzenia zajęć twórczych i artystycznych w przedszkolach, szkołach (zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli) oraz integracyjne i kreatywne warsztaty dla firm.

Dla najmłodszych prowadzimy zajęcia plastyczne, ceramiczne, teatralne, muzyczno-ruchowe, jogę a także organizujemy różnego rodzaju wycieczki oraz spotkania z ciekawymi ludźmi.

Z dziećmi starszymi i młodzieżą prowadzimy warsztaty artystyczno-edukacyjne, jak i organizujemy twórcze zielone szkoły.

Dla dorosłych proponujemy różnego rodzaju warsztaty (tworzenia biżuterii, kaligrafii, wikliniarstwa, warsztaty „filcowe struktury” oraz „SHIBORI”, architektury wnętrz, kompozycji florystycznej, decoupage, odnawiania staroci, monotypii, mandali, malarstwa na szkle, malarstwa witrażowego, form malarskich dla każdego, pracy z głosem, tańca w kręgu). Oferujemy także warsztaty dla nauczycieli i rodziców z zakresu rozwoju artystycznego dziecka oraz wykorzystania różnorodnych technik plastycznych w pracy z dziećmi i młodzieżą. Organizujemy także kursy z dziedziny malarstwa, malarstwa na szkle oraz malarstwa witrażowego. Istnieje także możliwość poprowadzenia zajęć z zakresu: teatru cieni, papieroplastyki, ludowego zdobienia pisanek, haftowania, wyszywania, szydełkowania, origami, wycinanek, choreoterapii, muzykoterapii i innych.


ZAPRASZAMY DO TWÓRCZEJ WSPÓŁPRACY!

adres: ul. Wrzesińska 5/2b
31-031 Kraków
telefon: 0693-335-805
e-mail: biuro@aletheia.pl
wróć ->


Doskonalenie.net - kursy, szkolenia, warsztaty 2007-2019.